Życie Ci ucieka. Goń je.

Dołącz do nas i trenuj pod okiem trenera.

Zostań naszym HERO.

Paweł

Biegacz-optymista. Nie ma rzeczy, która pogrążyłaby jego trening. To człowiek z którego można brać przykład.

Anna

Twarda sztuka i motywacja dla każdego, nie tylko dla płci pięknej. Przykład osoby dążącej do celu, pomimo przeciwności losu.

Kasia

Pełna energi, w jej żyłach płyną czyste endorfiny. Pokazuje, że nie trzeba być ultramaratończykiem, żeby spełniać swoje marzenia.

Twoi trenerzy.

Pomogliśmy Wam przygotować się do ponad 50 imprez sportowych

Fajnie, że jesteś! Poznajmy się.

Zostaw namiar do siebie, a odezwiemy się, żeby porozmawiać o Twoich treningach i celach.

Dzięki! Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce!

W międzyczasie może masz ochotę zerknąć na naszą ofertą treningową?

O nas

Przeczytaj o naszym zespole i zobacz co mówi o nas Medalista Mistrzostw Polski.

Zgrany zespół

Nasz zespół to wybuchowa mieszanka doświadczonych trenerów i specjalistów od informatyki i statystyki. Od 2012 roku pracujemy nad platformą pozwalającą w skuteczny sposób przygotowywać się do kolejnych sportowych wyzwań.

Bartek Michalak

Nasz Head Coach, posiada ogromne doświadczenie trenerskie. Od najmłodszych lat uprawia bieganie. Praktykę trenerską wyrabiał w uczelnianym klubie AZS AWF Warszawa, na której to uczelni Bartek uzyskał również tytuł doktorski. Swoją karierę biegową powierzyło mu już wiele osób - on sam jest najbardziej dumny z ludzi, którzy pod jego opieką przeszli fundamentalną zmianę począwszy od treningów skończywszy na pojmowaniu biegania jako życiowej pasji. Największym sukcesem trenerskim Bartka jest przygotowanie Łukasza do biegu TransGranCanaria liczącego 125 km, poprzedzonego wieloma biegami górskimi. Przykładów jest jeszcze zdecydowanie więcej. Jak sam mówi “Jest to dowód na to, że aplikacja i rola trenera pozytywnie wpływają na motywację i regularny trening.”

Szymon Bytniewski

Od 11 lat jest czynnym zawodnikiem sportowym, jego pasją jest jednak praca z podopiecznymi. Jego specjalizacja to biegi średnio i długodystansowe, ale świetnie radzi sobie też z przygotowaniami do innych wyzwań. Zna się nie tylko na metodach treningowych, ale również na sprzęcie, odżywkach i treningu uzupełniającym i funkcjonalnym. Jego zawodnicy odkąd z nimi współpracuje robią życiówki i poprawiają się nie tylko w bieganiu ale i sprawnościowo, np. Karol kiedy zaczynał biegać ledwo mógł przebiec 5km, teraz przygotowuje się do maratonu w którym kolejny raz chcemy poprawić życiówkę.

Michał Łasiński

Jest instruktorem i sędzią lekkoatletycznym. W Motivato zajmuje się prowadzeniem osób, które cenią sobie indywidualne podejście połączone z inteligentnym programowaniem treningowym. Dla swoich podopiecznych przygotowuje plany treningowe, monitoruje ich realizację i postępy jak również przeprowadza zajęcia w terenie. Michał obecnie prowadzi osoby o różnych potrzebach treningowych - pod jego skrzydłami przygotowują się osoby, które pragną przebiec swój pierwszy ultramaraton, a także które zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Na swoim koncie ma dużo sukcesów trenerskich zaczynając od licznych życiówek swoich podopiecznych skończywszy na ich spektakularnych metamorfozach. Chcesz z nim tworzyć swoją historię?

Michał Ławrowski

Najmłodszy w zespole, ale bardzo ambitny i zdeterminowany, aby osiągać coraz to lepsze wyniki, zarówno jako czynny zawodnik jak i na gruncie trenerskim. Michał pod swoimi skrzydłami prowadzi m.in. Mariusza - młodego, bardzo ambitnego zawodnika. Jego celem jest debiut w maratonie i osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Zenon to kolejny podopieczny Michała - jest ambitnym amatorem kochającym bieganie, który przygodę z bieganiem rozpoczął około 3 lat temu. W jego treningach widać pasję i determinację w dążeniu do celu jakim jest poprawienie rekordu życiowego w maratonie (3:52). Jeszcze inny jego podopieczny, Paweł, biega niezbyt dużo ale mimo tego osiąga świetne rezultaty. Bieganie traktuje z uśmiechem na twarzy, jego celem jest regularność w treningach, a wyniki przychodzą "same".

Rekomendacja wielokrotnego Medalisty Mistrzostw Polski

Usługę Motivato COACH poleca i rekomenduje Jakub Nowak - wicemistrz Polski w maratonie w 2015 roku.

"Opieka treningowa Motivato stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam ją wszystkim, którzy chcą pracować nad swoją formą, bez względu na wiek, doświadczenie i poziom zaawansowania."

Jakub Nowak, reprezentant Polski w bieganiu

Współpraca

 • Motivato COACH®

  Wybierz pakiet dla siebie

  Podane ceny dotyczą współpracy przez 1 miesiąc.

  Przy aktywacji na dłużej odbierz nawet 20% zniżki.

  Masz pytania? Napisz do nas: info@motivato.pl

  • Indywidualny plan treningowy
  • Monitorowanie treningów i postępu
  • Kontakt z trenerem
  • Interaktywny dziennik treningowy
  • Raport ze stanu wytrenowania
  • Doradztwo personalne
  • Aplikacja mobilna Motivato
  • Trening personalny 1-na-1
  • Dla kogo?
 • Coach Trening i motywacja
  149zł 99
  Aktywuj

  • raz w tygodniu
  • raz w tygodniu
  • email + telefon raz w miesiącu
  • 90zł / godzinę

Nowość! Pakiety specjalne

Jak to działa?

Przeczytaj jak wygląda korzystanie z Motivato COACH

1

Wyznaczasz swój cel sportowy

Powiedz nam jaki cel chcesz osiągnąć - ukończyć bieg na 5km, 10km, a może maraton? Określ kiedy chcesz to zrobić i o jakim wyniku myślisz.

Wyznaczenie celu jest pierwszym krokiem do ułożenia planu treningowego w Motivato. Możesz wyznaczyć kilka celów i określić, który jest dla Ciebie najważniejszy.

Przykładowe cele:

2

Korzystasz z dynamicznego planu treningowego

Twój plan treningowy jest aktualizowany na bieżąco - w oparciu o Twoje cele, wyniki i postępy.

Do aktualizacji planu wykorzystujemy autorski algorytm Motivato COACH®, bazujący m.in. na opracowaniach Jacka Danielsa, czy Grega McMillana, oraz własnych badaniach.

3

Twoja forma rośnie

Realizujesz swój indywidualny plan treningowy i obserwujesz jak rośnie Twoja forma i poprawiają się wyniki. Średni postęp naszych użytkowników to aż 7% w sezon!

Dzięki automatycznemu pobieraniu treningów z aplikacji i zegarków GPS, korzystanie z Motivato jest łatwe i przyjemne.

Wykorzystaj: